פורד פוקוס – הרכב החדש

0

 

לקראת השנה החדשה אבא שלי החליט להחליף רכב. הוא מחליף את הרכב שלו כל שלוש שנים סביב התקופה של ראש השנה ואיך שהוא שנה שעברה היינו בארצות הברית כשהוא היה אמור להחליף את הרכב ולכן לא דאג להחלפתו. אחרי הרבה שנים עם כל מיני מותגים הוא התלבט לאיזה מותג להחליף עכשיו. על מנת להחליט לאיזה רכב להחליף הוא עשה כפי שעושה כל פעם שהוא מחליף את הרכב – פנה לאח שלו שהוא סוכן רכב ולכן העצה שלו תהיה הכי אובייקטיבית והכי כנה. אחרי פגישה קצרה של אבא שלי עם אח שלו הוא גמל בליבו: אנחנו הולכים לרכוש פורד פוקוס.

כאשר שאלתי אותו למה פורד פוקוס הוא פשוט ענה שזו ההמלצה של אח שלו ושהוא סומך עליו בעיניים עצומות. אחרי כשבוע אבא שלי הזמין אותי לבוא איתו לסוכנות רכב על מנת להתרשם מהסוגים השונים של הדגמים שנמכרים שם. מאחר ולא הכרתי את הרכבים השונים וכל שידעתי על המותג הנבחר הוא שמדובר ברכב מאוד נוח שמחתי להצטרף לאבא שלי. כך אולי אוכל גם לחוות את דעתי על העיצוב או אפילו אזכה לבחור את הצבע של הפורד פוקוס שנקנה. כעבור שבוע נסענו יחד לסוכנות של פורד פוקוס ואפילו אח של אבא שלי (דוד שלי) הצטרף אלינו. מאוד שמחתי שהצטרפתי אליהם. היו הרבה סוגים של פורד פוקוס בסוכנות אבל היה לנו ברור שאנחנו רוצים פורד פוקוס משפחתית ונוחה כך שלא יהיה לנו צפוף ברכב.

אחרי התלבטויות קשות בין שני סוגים של פורד פוקוס משפחתית אבא שלי השאיר את ההחלטה בידיי לבחור את הצבע. ההתלבטות הייתה בין לבן לכחול רויאל. מאחר וכחול רויאל היה החלום הרטוב שלי מזה שנים לא הייתה לי אפילו התלבטות והודעתי לאבא שלי שאני רוצה את הפורד פוקוס בצבע כחול רויאל. אבא שלי לא התמהמה וישר ניגש לסוכן הרכב על מנת להתחיל את הפרוצדורה של רכישת הרכב. כעבור שעה הוא חתם על כל המסמכים הנדרשים והרכב היה עתיד להגיע לידינו תוך שבועיים.

Share.

About Author

Leave A Reply