מאזדה 2

0

 

הכירו את מאזדה 2 החדשה, דגם ACTIVE עם מנוע 1.5 ליטר. בשונה מהדגמים המפורסמים יותר של מאזדה 2 שהם דגמים קטנים המאפשרים חניה במקומות צרים וקטנים, כאן מדובר על רכב גדול ואלו הן מידותיו: 406X169.5 ס"מ. אבל, יש לזה גם יתרונות. ראשית כל, המרחב בתוך הרכב מאד מרווח, גם עבור הנהג וגם עבור עמיתיו. שנית, הרגב עצמו ניחן בביצועים יוצאי דופן, שנדיר למצוא בתחום הרכב.

ביצועי מנוע, תדלוק ומולטימדיה

מאזדה 2 ACTIVE ניחנת במנוע בנזין הזרקה ישירה, 1,496 סמ"ק. תצרוכת הדלק שלו היא 21.2 ק"מ לליטר בכביש בינעירוני, ו- 13.1 ק"מ לליטר בתוך העיר. הרכב נהנה ממנגנוני הבטיחות ABS, EBA, EBD, ASP, ביטול כריות אוויר לנוסע, חיישני לחץ אוויר, ועיגונים של ISOFIX. המראות חשמליות, יש בקרת אוויר מכנית, וכן חלונות חשמליים. מערכת השמע היא MP3 ויש בלותות ברכב.

כאשר אתם עם מאזדה 2 אתם נהנים מכל היתרונות

נהיגה ברכב יפני חדש שלא נראה כמונו במאזדות, עם כל האבזור, ונתוני המנוע הגבוהים ביותר. כמו כן, אתם נהנים משיוט חלק, קל וללא התנגדול של המנוע גם בנסיעות קשות במיוחד. עם מנוע 1.5 ליטר באמת שאין לכם סיבה לדאגה לא בעליות ולא במורדות, וכמובן שנהיגה במישור היא בכלל חוויה עם רכב שכזה.

נשמע מפתה, אבל אין לי כסף לקנות כזה רכב

הרכב ניתן להשכרה או להנגשה באמצעות חוזה ליסינג פרטי. מאזדה 2 בחוזים מסוגים אלו היא בדיוק הרכב לו אתם זקוקים. אתם נהנים מרכב טוב ומרווח, עם כל האביזרים והביצועים, וגם האחריות לטיפולים בו היא של חברה השכרת הרכב או הליסינג הפרטי. אם, למשל, נתקעתם בדרך, לא אתם צריכים להרים טלפון ולהפוך עולמות, אלא החברה שהשכירה לכם את הרכב. החברה תדאג לשירותי דרכים, טסטים, טיפולים ונושאים ביטוחיים שונים. אכן, בעידן המודרני יותר ויותר צרכנים מעדיפים לשכור רכב בוטיק שכזה, מאשר להסתמך על רכב קטן ובעל ביצועים בינוניים אשר הם קנו בכסף מלא. במקרה הראשון – יש פחות סיכוי שיקרה משהו, וגם אם קרה, הוא ייפתר מהר. במקרה השני יש הרבה סיכוי שיקרה משהו, והמענה שיתקבל בדרך כלל יהיה זוחל ואטי.

Share.

About Author

Leave A Reply